Lidská rasa

11. května 2018 v 19:22 |  Zajímavosti

Harrowové

"Odolní a rozmanití Harrowové"
Zříceniny měst a svatyň lidstva ležely roztroušené po Falconii a sloužily jako strašidelné připomínky k jejich minulé slávě. Hlavní město ve Falconii je však velmi živé a stojí jako důkaz lidské odolnosti, rozmanitosti a ducha. Více se spoléhají na své vynálezy než na přírodní sílu.

Dreagové

"Pracovití a vytrvalí Dreagové"
Pozůstalí potomci keltů, kteří zůstali v ne příliš hojném počtu. Dbají na svět přírody kvůli uzdravování a věří, že ozdravující síly přírody jsou součástí Boží moci a esencí Kristova poslání. Snad nejlépe je jejich duchovní tradice zachována v poezii a modlitbách.

Sylvarové

"Pokorní a divocí Sylvarové"
Sylvarové byli prvně nazvány Lesními dětmi v Dreagovských legendách, kde hrají významnou roli jako duchové lesů, dbající na prosperitě a ochraně lesů a moří. Jejich malá výška jim dovoluje splynout s přírodou. Jejich slabost je ovšem hodně zneužívána pro královské služby.

Moirqové

"Tajemní a samotářský Moirqové"
Vysoké a tiché osoby, pocházející z hor - v davu jej rozhodně nepřehlédnete, aniž by slovo jediné vyslovili. Moirqové jsou známí díky své síle a velikosti, proto jsou výborní zemědělci a bojovníci s tupými zbraněmi - svižné šermování je jim zcela tabu.