Dračí vejce a ochočování

18. dubna 2018 v 2:57 |  Bestiář
Draci jsou velice populárním stvořením a upřímně si řekněme, kdo vy draka rád ve vlastnictví neměl? V tom vás bohužel musím zklamat. Draka si neochočíte. Draci, jakožto inteligentní stvoření, se nenechá člověkem ovládat, ale pokud si získáte důvěru u draka, může se stát mocným přítelem, ale i taková situace se může vymknout z rukou, kdy hráč draka vám raději ukousne hlavu.
Druhá varianta je získat dračí vejce. Pokud vezmete dračí vejce a necháte ho u sebe vylíhnout, budete mít jistotu, že drak k vám přilne, ale stále platí věc, že drak je inteligentní a jeho přirozené pudy ho budou táhnout do přírody. Rovněž tak se může stát, že vám nějaký dračí odpůrce může vejce poškodit a tím i jeho plod uvnitř nebo mládě draka zabít. Případně vyšší šlechta a církev vejce zabavit.

Dračí vejce se rozdělují podle velikostí, čím větší vejce, tím větší úroveň draka, ale tím taky platí - čím větší drak, tím vzácnější, proto bude pro Vás náročné získat vejce draka úrovně 2 a 3. A zvlášť vejce draka úrovně 4, které je téměř nemožné získat.

Pokud draka chcete tímto způsobem, musíte si jej herně vysloužit a předem prokonzultovat se správcem.
https://i.pinimg.com/564x/8f/e4/45/8fe445b4d2c2f74accc23221e88686f9.jpgHere There Be Dragons